KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 11277552
nr 1127 7552
Björn Berg
(1923-2008), Sverige
Tusch, Björn Berg (1923-2008), "Söndag i Ribe", daterad 16. 5. 82, motivet: 18x26
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 september 2017
kl 18:22:13
1/9 10:54:45
Björn Berg
Läs mer om Björn Berg